PRAVÉ ORECHOVÉ MASLÁ

ARAŠIDOVÉ MASLO

Vyrobené z nadrobno rozomletých arašidov. Iba 100% arašidov ponúkajú živinami nabitý prídavok do Vašich snackov, dezertov no i hlavných jedál.

LIESKOVO ORECHOVÉ MASLO S ČOKOLÁDOU

Mimoriadne kvalitná a chutná „Nutella“, ktorá neobsahuje žiadne pridané oleje, cukor, srvátku či iné náhrady skutočných surovín. Obsahuje 89% lieskové orechy a 11% tmavej, kvalitnej belgickej čokolády Callebaut s 54,5% podielom kakaa.

ARAŠIDOVÉ MASLO S ČOKOLÁDOU

Pre ešte lepšiu chuť, kvalitný prísun bielkovína vlákniny  je toto  arašidové maslo zmiešané s kvalitnou čokoládou značky Callebaut.

ARAŠIDOVÉ MASLO S KOKOSOM

Arašidové maslo prepojené s chuťou lahodného kokosu ponúka živinami nabitý prídavok do Vašich snackov, dezertov no i hlavných jedál. Chutí však aj len tak – pri vyjedaní lyžičkou priamo z praktického skla. 

 

LIESKOVO ORECHOVÉ MASLO

Lieskové orechy sú plné zdraviu prospešných živín, ktoré sú esenciálne pre optimálne zdravie. Sú bohaté na mononenasýtené mastne kyseliny – napríklad kyselina olejová – a na esenciálne mastné kyseliny – linoleovú kyselinu, ktorá znižuje „zlý cholesterol“ LDL a zvyšuje „dobrý cholesterol“ HDL.

MANDĽOVÉ MASLO

Mandľové maslo vďaka vysokému obsahu zdravých tukov pomáha regulovať hladinu krvného cukru a znižuje tak riziko cukrovky a infarktu. Mandle patria k hviezdam medzi orechami.

 

MASLO Z KEŠU A VLAŠSKÝCH ORECHOV

Je prirodzene sladké a obsahuje len kompletne pomleté naturálne kešu orechy. Najčastejšie sa používa ako nátierka na rôzne druhy pečiva, ako prísada do jedál pripravovaných vo woku či na panvici, alebo ako súčasť proteínových šejkov.

MASLO Z LÚPANÝCH MANDLÍ

Mandľové maslo poskytuje srdcovo-cievne benefity vďaka vysokému obsahu vlákniny a zdravého tuku. Väčšina tuku v mandliach je tvorená nenasýtenými mastnými kyselinami, ktoré znižujú krvný cholesterol a bojujú so srdcovocievnymi ochoreniami. Zároveň sú aj zdrojom energie pre organizmus.

 

KEŠU MASLO

Lieskové orechy sú plné zdraviu prospešných živín, ktoré sú esenciálne pre optimálne zdravie. Sú bohaté na mononenasýtené mastne kyseliny – napríklad kyselina olejová – a na esenciálne mastné kyseliny – linoleovú kyselinu, ktorá znižuje „zlý cholesterol“ LDL a zvyšuje „dobrý cholesterol“ HDL.

MANDĽOVÉ MASLO S BIELOU ČOKOLÁDOU

Mandle sú prirodzene nízkosacharidové a najmä neobsahujú takmer žiaden cukor. Sú nepochybne najvhodnejším typom orechov pre paleo diétu. Toto mandľové maslo neobsahuje žiadne pridané látky, len 90% mandle a 10% kvalitnej belgickej bielej čokolády. 

 

PROTEÍNOVÉ KEŠU MASLO

Zdroj vysoko kvalitných tukov v kombinácii so zvýšeným obsahom bielkovín, doplnený o bielu čokoládu, ktorá dodáva lahodnú chuť. Krém je bez konzervantov, aróm a iných umelých aditív, ako sú sladidlá a pod.

PISTÁCIA MASLO

Lahodný jemný jarný krém, ktorý sa rozplýva na jazyku. Kombinácia pražených pistácií, kvalitnej bielej čokolády, pravej vanilky z Madagaskaru a extra panenského olivového oleja vám privodí doslova „orgazmus“ v puse.

 

SLOWTELLA

Jemný krém z čerstvo pražených výberových lieskovcov  a kvalitného BIO kakaa z Peru. Je pomaly a  šetrne vyrobená na Slovensku. Neobsahuje palmový olej. Je bez mlieka a dokonca bez sójového lecitínu. Prisladená je len jemne cukrom z kokosových kvetov z Indonézie.

PROTEINELA

Výborný zdroj kvalitných živín, hlavne bielkovín a nenasýtených tukov! Vďaka vysokému obsahu bielkovín pomáha k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Je vhodný ako prídavok do proteínového nápoja, palaciniek alebo len tak na lyžičku.

COFFEE TWISTER

Lahodný jemný jarný krém, ktorý sa rozplýva na jazyku. Kombinácia pražených pistácií, kvalitnej bielej čokolády, pravej vanilky z Madagaskaru a extra panenského olivového oleja vám privodí doslova „orgazmus“ v puse.

 

KEŠU MASLO

Pre všetkých milovníkov sladkej chuti orechov a fanúšikov pečenia. Pre srdce zdravé mono- a polynenasýtené tuky v rámci kešu masla ho robia skvelým občerstvením pre tých, ktorí sa snažia udržiavať vyváženú stravu. Maslo z kešu orechov je taktiež ideálnym doplnkom pre aktívnych ľudí, pretože je prírodným zdrojom bielkovín. 

PROTEÍNOVÉ, ENERGETICKÉ TYČINKY A JEDLO

FLAPJACK (rôzne príchute)

Plná energie a vlákniny, no bez GMO, pšenice a vhodná aj pre vegánov. Veľký flapjack zasýti na dlhú dobu.

PROTEÍNOVÁ TYČINKA PURE BAR

Prémiová vysokoproteínová tyčinka obsahujúca iba prémiové zdroje bielkovín, minimum sacharidov a kvalitné tuky.

 

Tyčinka Run-ní ptáče bez pridaného cukru pre všetkých obľúbencov aktívneho životného štýlu. Plná výživných látok, vrátane ovocia, semienok a orechov. Ukrýva vynikajúce zloženie, jemnú textúru a kombináciu skvelých príchutí.

Chutí ako Snickers alebo iná lahodná tyčinka, no obsahuje 31% bielkovín a len 2 g cukru.

V tyčinkách FIT SPO ACTIVE sa spája všetko, čo očakávate od skvelej proteínovej tyčinky: 33% kvalitných bielkovín, prebiotická vláknina, Omega 3 mastné kyseliny, minimálne množstvo cukru, neodolateľná návyková chuť a SKUTOČNÝ kokos/orechy.

Sladkosť tyčinke dodáva prírodný extrakt z rastliny Stevia rebaudiana. Obsahuje 50% kvalitných bielkovín, nie len pre lepší pocit sýtosti . V tyčinke nie sú žiadne sacharidy, majúce negatívny vplyv na hladinu cukru v krvi . Je v nej nízky obsah tuku a obsahuje zdraviu prospešné mastné kyseliny Omega, získané z prírodných zdrojov.

ZVÝŠENIE VÝKONU

TRIBULUS

Účinný stimulant podporujúci sexuálne funkcie u mužov a zvyšujúce hormonálnu aktivitu. Pomáhajú udržať prirodzenú hladinu testosterónu, podporujú udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele.

N1

Profesionálny produkt pre stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou. Obsahuje najúčinnejšie látky, uznávané odbornou verejnosťou, ktoré zaručia maximálny efekt napumpovanie svalstva a posunutie hranice fyzického výkonu. N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy.

AMINOKYSELINY

GLUTAMINE + BCAA

Glutamine + BCAA je produkt s obsahom vetvených aminokyselín BCAA v pomere 2: 1: 1 v kombinácii s aminokyselinou L-Glutamín.

 

BCAA 4:1:1

BCAA 4: 1: 1 je doplnok stravy obsahujúci aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín) v špeciálnom anabolickom pomere 4: 1: 1 v prospech L-leucínu.

BCAA MEGA STRONG POWDER

Nová, praktická forma instantného nápoja esenciálnych vetvených aminokyselín (BCAA) s regeneračným pomerom 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín).

CREATINE MONOHYDRATE

Určený na naberanie svalovej hmoty.

SPAĽOVANIE TUKOV

L- CARNITINE 100 000

Chutný karnitínový nápoj obohatený o vitamín B. 

 

CARNI LINE ampulky

CarniLine® Pro Fitness je špeciálna kombinácia vysoko kvalitného L-Karnitínu Carnipure® a extraktu čierneho korenia (BioPerine®). Carnipure® zaisťuje L-Karnitín vysokej kvality a čistoty. 

FAT ZERO

Extrémne silný spaľovač tuku a účinný stimulant. Je mimoriadne efektívny pri spaľovaní podkožného i útrobného tuku a tým i pri regulácii hmotnosti a tvarovaní postavy.

 

THERMO LEAN

Jedinečný termogénny spaľovač ThermoLean. Hlavnými zložkami sú silné prírodné termogénne spaľovacie látky, stimulátory fyzického a psychického výkonu, látky podporujúce zrýchlenie metabolizmu tukov. S ThermoLean™ významne znásobíte efekt pohybových aktivít na spaľovanie tukov.

VITAMÍNY A MINERÁLY

VITAMÍN C

Špeciálna kombinácia kyseliny askorbovej a extraktu zo šípok. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému. Ďalej prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, kože, ďasien a zubov.

 

OPTI PACK

Univerzálny nutričný suplement, ktorý bol špeciálne navrhnutý tak, aby poskytol športom zaťaženému organizmu čo najpestrejší komplex dôležitých látok. Ide o univerzálny doplnok určený najmä pre tvrdo trénujúcich jedincov. Opti-Pack Complete & Full obsahuje dôležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a ďalšie aktívne látky.

MAGNESLIFE

Tekuté magnézium.

 

PROTEÍNY

WHEY PURE FUSION PROTEIN

Obsahuje 75% čistých bielkovín, zostavených zo za studena vyrobeného srvátkového koncentrátu (WPC), srvátkového izolátu (WPI) vyrobeného metódou CFM – Cross-Flow Microfiltration.

 

INÉ

ŠEJKRE

 

 

DÁMSKE A PÁNSKE RUKAVICE NA CVIČENIE

 Rôzne druhy a veľkosti.